Jump to content

rješenje nesposoban za djelatnu vojnu službu


almir

Preporučene objave

danas sam dobio riješenje da sam nesposoban za djelatnu vojnu službu po T32 NP-1, T38.1NP-1. dali netko zna što znaće te toćke i šta me ćeka dalje.. ja sam na 100% bolovanju oko 7 mjeseci. neznam šta da radim jer imam kredit 2.800 kn. na listi od plaće jel imao tko takvo iskustvo , šta se dešava kad dobiješ privremenu mirovinu a ona je manja od rate kredita šta da radim.pomozite mi nekim savjetom. poštovanje kolegama

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

almir je napisao:

... i šta me ćeka dalje.. šta se dešava kad dobiješ privremenu mirovinu a ona je manja od rate kredita šta da radim.pomozite mi nekim savjetom. poštovanje kolegama

 

Isto rješenje je dostavljeno i personalnoj službi MORH-a a na temelju njega dobivaš častan otpust s pravom na invalidsku mirovinu. Po dolasku u mirovinsko pozvat će te na vještačenje i tu počinje...otpremnina ti može pokriti 3 mjeseca kredita, malo dozvoljenog minusa, razgovor u banci ukoliko plaću i kredit imate kod iste da vam stave kredit u mirovanje koji mjesec s obzirom na nastalu situaciju ( kod privredne je znalo proći ), vjerujući da će do tada mirovina biti riješena ili ovo što je Mrljavac predložio. :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija