Jump to content

UKNJIŽBA STANA U ZK - OM


anonimno

Preporučene objave

MOLIM DA MI NETKO ODGOVORI :

 

1. Kupila sam stan koji je uredno uknjižen, kod predavanja zahtjeva za uknjižbu navela sam vlastoručnom zamolbom da želim da i moji roditelji budu (u slučaju nedao Bog da se meni što desi) uknjiženi na tom izvodku.

 

2. Dobila sam zk izvadak, ali samo je moje ime - vlasnika navedeno, a roditelji ne ?!

 

Što je potrebno da i moji roditelji budu navedeni u zk izvodku ?

 

Hvala na odovorima, uz pozdrav :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Javni bilježnik je dužan po službenoj dužnosti dostaviti poreznoj upravi svaku ispravu kojom se otuđuje nekretnina bez obzira kako je vi nazvali.

Moj savjet je da sastavite oporuku i mislim da ćete time rješiti oba problema; poreza nema a za slučaj da vam se nešto dogodi vlasništvo stječu roditelji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Javni bilježnik je dužan po službenoj dužnosti dostaviti poreznoj upravi svaku ispravu kojom se otuđuje nekretnina bez obzira kako je vi nazvali.

Moj savjet je da sastavite oporuku i mislim da ćete time rješiti oba problema; poreza nema a za slučaj da vam se nešto dogodi vlasništvo stječu roditelji.

 

Hvala Vam na odgovoru !!!!

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija