Jump to content

Hitno,hitno,hitno- zaključak radi namirenja ovršne tražbine!!!!


tereza

Preporučene objave

Hitno mi treba savjet.

31.03.2009. godine je mojoj prijateljici stigao Zaključak od Općinskog suda radi namirenja duga prema T-mobile (dug je 3.737,40 kn)u kojem stoji da se određuje prodaja popisanih stvari ovšenika: tv,regal i trosjed u ukupnoj vrijednosti od 5.800,00 kuna za I.javnu dražbu. U istome piše isto tako da su pokretnine procijenjene po službenoj osobi suda. Moram napomenuti da nikada nitko nije bio niti popisivao bilo što, jer spomenuti regal uopće ne postoji niti je ikada postojao.

Nakon primitka navedenog zaključka moja prijateljica je kontaktirala odvjetnika i T-mobile te se telefonski dogovorila s njima da će podmiriti dug u ratama.

21.travnja 2009 je uplatila 1.000,00 kuna.

Nakon toga nije uplatila više ni jednu ratu,ali ne s namjerom da ne plati dug,već nije bila u mogućnosti.

Danas, 11.studenog je dobila novi zaključak za II.javnu dražbu po kojoj bi se prodaja trebala održati 18.studenog (odnosno za 7 dana). U tom drugom zaključku i dalje piše da je dug 3737,40 kn( onih 1000,00 kn uplaćenih nitko nije evidentirao).

Uz sve navedeno, ona živi u stanu koji je vlasništvo njenoga oca te ništa od stvari koje su u stanu nije njezino.

Moje pitanje je slijedeće:

kome se obratiti sada u ovom trenutku kada su oni naveli datum dražbe 18.studenog '09?

da li sud ima pravo ući u stan,iznijeti stvari i pristupiti dražbi kako je navedeno (piše,započeti će ispred zgrade)?

 

Hvala unaprijed na odgovorima i ispričavam se na podužoj objavi!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija