Jump to content

Poziv Okrivljeniku


anonimno

Preporučene objave

Dana 19.10.2004. u 23.45 sati vozio sam se Ul. K.Branimira očevim autom u smjeru zapada.

Vozeći se poštivao sam pravila zakona o prometu i sigurnosti na cestama; upaljena svjetla,odgovarajuća brzina,sigurnosni pojasevi što se uvjerio policajac prilikom zaustavljanja.

Tijekom vožnje sam primjetio službeno vozilo MUP-a iza mene.

Prolaskom pokraj moje lijeve strane suvozač iz službenog vozila mi je pokazao palicu "STOP"

nakon čega sam stao na prvom mogućem ugibalištu.

Nakon pregledanih dokumenata policajac me upitao jesam li konzumirao alkohol, što sam niječno odgovorio, te me pitao jesam li bio vezan što sam mu odgovorio da jesam.

Ne vidim razloga zbog kojeg bi me zaustavio tijekom vožnje jer sam poštivao sva pravila te je policajac rekao da se nisam vezao tijekom vožnje što nije istina,jer sam se vezao čim sam sjeo u auto. Na to sam uložio žalbu 2004. godine.

Što da napravim , dobio sam poziv na prekršajni sud zbog prekršaja nenošenja pojasa - kazna 500 kn.

Student sam Šumarskog fakulteta, uzdržavaju me roditelji i trenutno sam bez ikakvih primanja te nezam zašto bih trebao platiti kaznu plaćanja za nenošenje pojasa jer znam da nisam kriv.

Pmozite

 

Unaprijed Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Odi na ročište, ponovi obranu, traži saslušanje policajca ako nije pozvan i obavezno se žali ako se ne uvaži tvoj navod, zastara je tu sigurna, minorni prekršaj i blizi rok. Ako dobiš 500 bez troška, a želiš zdrave živce, potpiši rad za opće dobro koji će čekati u ormaru, sramotno, ne za tebe, doduše...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija