Jump to content
Sign in to follow this  
malapo

porodiljna naknada pod ovrhom?!

Preporučene objave

na jedno pitanje mi jos nitko nije dao konkretan odgovor: sto se dogadja s RATAMA KREDITA ako su mi zasticena primanja ujedno i jedina primanja???

meni su jedina primanja moja placa, tj. sada rodiljna naknada. i na tom racunu i na svim ostalima (hypo banka).

ako mi rodiljna bude zasticen prihod i ako se racun blokira, sto se dogadja s ratama kredita za to vrijeme?

rekli su mi u banci da ce rate i dalje stizati na naplatu i gomilati mi dug, koji ce mi "progutati" nekoliko prvih placa kad se vratim s rodiljnog, ili ce mi, ako dodje do suda, uzeti auto ili mm-ovu kucu i slicno.

kakva onda korist sto je rodiljna naknada zasticena kad me banka doslovno prisiljava da i dalje njome placam kredit?? jer cekanja u otplati kredita nema (kad sam ih dosla pitati da mi samo objasne sto znaci "zasticen prihod", dobila sam tipicno "vi ne biste placali kredit??")... navodno i ostale rodilje kod njih jednostavno placaju kredit rodiljnom naknadom.

moze samo moratorij za rodilje!

hvala unaprijed na pomoci!

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this