Jump to content

zbog čega i koga cugam


zvonemarkus

Preporučene objave

želio bih priupitati naše drage branitelje samo one koji znaju a može i one koji ne znaju zašto i zbog koga cugam ili cugamo NAPRIMJER Haldol,Depakine,PRAZINE,Mirzaten,Fluzepam itd itd itd ja osobno cugam zato što mi se to sviđa i zato što je rekao Dr da treba u životu sve probati imam nekoliko susjeda branitelja pa mi cugamo zajedno obično zajedno i idemo u nabavu i kada idemo kući puni su nam đepovi kutijica

 

jedino me zabrinjava da nas to cuganje ne odvede kod SVETOG PETRA na obračun eto kad nije red pričati o vladajućima i to još na neprimjeren način onda otvaram temu pa možemo o sebi samima pričati i pisati što nas je volja valjda

 

 

pozdrav BRANITELJIMA zdravima i bolesnima

 

 

:namiguje::misli::palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

ja sam puno puno pio alkohola tražio neku utjehu i veselje i radost i krivice i sva lipa i ružna stanja,ali alk.i tablete neidu.iza jakog pijanstva dođe jedan problem više.svaki pijanac će naći nekakav izgovor samo da može piti

kod tableta je nešto drugo,lječnik tebi može propisati terapiju,a tebi ona ne odgovarati,moraš sam uz pomoć liječnika naći odgovarajući lijek.ako nemožeš nikako spavati traži ljekove jače ali koje drže najviše 10 sati pa popuštaju ,štaje kod mene problem iza takvih tableta kada bi ja popija one za razbistravanje mene baca na ludilo nemogu ti opisat,do ove ure san popija6sanvala10mg.,10normabela10mg ikad pođen leći kventiax100mg ili Qpin100mg

nakon ovog svega 3 ure budnog sna !!!

 

kako čovjek može sutra funkciopnirat?

 

bolje piti alkohol i smijati se ako ti nešto znači!"!

ZA MENE VIŠE NEMA NADE NI ALKOHOL MI VIŠE NIŠTA NE ZNAČI!!!

 

Ja ne mogu,mili prijatelji,

Da odolin jednoj žarkoj želji-

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

alkohol ne pijem ima nekoliko godina,nikakvi,niti bih ga više ikad uzeo niti mi išta znači.samo sam dao primjer za alk. i tabl.

lipo sam objasnija da tablete triba pronaći uz pomoć liječnika koje će pomoći.

naveo sam terapiju koja meni pomaže ...upravo sam popio kavu i to je to ,a ove za razbuđivanje mi smetaju..

pozdrav!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija