Jump to content

Savjet- povrat novca poslije blokade racuna u fini


vesnica

Preporučene objave

Poštovanje!

 

Imam problem koji ne znam kako da rješim. Ove godine u krajem 4 mjeseca dobila sam rješenje o ovrhi za dug od 230 kn prema tele2. Taj moj dug oni prosljeđuju eox matrix i oni uzimaju odvjetničko društvo koji meni šalju rješenje o ovrhi. U ovrhi stoji da imam 8 dana na žalbu i da podmirim cjelokupni iznos koji stoj 230 kn duga + 1100 kn troškove ovrhe, znači ukupno moje dugovanje koje moram podmiriti oko 1330 kn. Da ne dođe do ovrhe ja platim racun cijeli i kontaktiram odvjetničko društvo o mojoj uplati, oni mi kažu da ćemi poslati još jedna racun koji moram platiti tog poreza od nekih 41 kn. Ja to uplatim. Da bi on meni krajem 6mj poslali fini to rješenje o ovrhi i blokiraju mi tekuči racun početkom 7mj. Kad nisam napad dobila kad sam u Fini provjerila. Ponovo zovi odvjetničko društvo zašto je do toga došlo, kaže ona meni oni nisu vidjeli moju zadnju uplatu od tih 41 kn pa su poslali cijelo rješenje fini. I sad s mog racuna treba fina skunut 1600kn taj dug i fina proviziju svoju. Ja kažem tko će meni sad vratiti 1600kn , kao oni će izvršiti povrat novca tih 1330 kn a o ovo što fina uzima to oni ne vracaju. Nije to sve tako krasno i bajno jer poslije toga tjedan dana mi je još kartica bila blokirana s obzirom da je fina izvšila naplatu. Iz odvjetničkog društva kažu mi da pošaljem preslik osobne iskaznice, tekučeg racuna i napišem neki dopis i presik ulatnica da mi izvrše povrat novca.. pošaljem ja i dobijem potvrdu da su dobili. Ja još uvijek taj novac nisam dobila natrag na svoj racun. Prošli tjedna sam zvala ponovo da pitam zašto taj novac nje uplačen i nakon mjesec dana , kaže mi odvjetnica da taj mi novac vrača eos- matrix i da ja nisam jedina kojoj treba biti izvršen povrat novca na racun i da su me stavili na listi prioriteta i da bi taj novac kao trebao biti uplačen najkasnije 16-17.08 , a ja taj novac još nisam dobila. Ne znam što da radim??? Dođe mi da zovem televiziju i da svoj slučaj prijavim....nije to neki veliki novac ali je moj, ja sam ga zaradila, kad su oni meni u kratkom postupku uzeli, pa hoću i ja natrag svoj novac...Pomozite mi ne znam što da radim??? Unaprijed zahvalna

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija