Jump to content
zmodri11

službeničko mjesto PS -osobno zvanje

Preporučene objave

Službeničko mjesto za koje je propisano zvanje policijski inspektor -osobno zvanje pol.narednik. Priznata viša stručna sprema -interno. Na tom radnom mjestu cca 15 god. E sad prilikom odlaska u invalidsku mirovinu , status HRVI da li bi se trebalo priznati zvanje odnosno čin po radnom mjestu ili po osobnom zvanju ?

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Pozdrav zmodri11,

- prilikom odlaska u invalidsku mirovinu ,sa status HRVI priznaje ti se osobno zvanje

a u vezi je sa Pravilnikom o prevođenju cinova MUP-a.

- javi se pp

lijepi pozdrav

Podijeli ovu objavu

Ne znam što če biti s promicanjem zvanja, najvjerojatnije ništa. Na žalost taj naputak nije dostupan na uvid iako postoji. Na službeni dopis uopče ne žele odgovorit. Kako ih uopče prisilit da odgovore? Tadija24 javi mi se pp.

Pozdrav

Podijeli ovu objavu

Sreo sam se s jednim kolegom iz mup-a, pa mi isti reče iako je HRVI, i u osobnom zvanju višeg pol. inspektora da mu nisu dali ona dva ili tri čina gore!!! Po njegovoj izjavi se pravilnik ne primjenjuje unazad dvije godine! E sad da li je to istina, neznam!!!

Podijeli ovu objavu

E sad prilikom odlaska u invalidsku mirovinu , status HRVI da li bi se trebalo priznati zvanje odnosno čin po radnom mjestu ili po osobnom zvanju ?
Nemoj se previše zamarati s time. Ti ionako na to ne možeš utjecati. To sve službenim putem odrađuje HZMO prema MUP-u. Ti tu ne možeš ništa dok ne dobiješ rješenje o mirovini, onda ako želiš možeš se žaliti na to rješenje a u kojem će ti pisati i priznati vojni čin u odnosu na prevedeno pol. zvanje u isti čin.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad