Jump to content

Zastara računa te postojeće ovrhe


obrtnik90

Preporučene objave

Poštovanje ,

 

Ne znam dali ima ovih tema na forumu već, ali da ne tražim evo moga slučaja tj. slučaja moga oca koji sam ja naslijedio skupa sa obrtom.

 

Znaci, prije nekog vremena angazirani smo bili za neki posao, firma nije platila, pokrenuli smo pravni postupak i od suda je stiglo rijesenje da na računu nema sredstava za naplatu toga duga, to bilo cca prije nekih 6,7 godina dali je moguć neki drugi postupak ili je nastupila zastara? To je jedan slučaj .

 

drugi slučaj je takodjer obavljen posao za drugu veću firmu konkretno 2004 godine,tek smo nedavno tu papirologiju našli , jer je to od strane te firme uredno potpisano i ovijereno od strane njihove racunovodstvene službe da je račun bio u protokolu ali njega nigdje nema, naša potraživanja nikad nisu placena, sad kad sam te papire potpisane i ovjerene pronašao , zanima me takodjer kakav pravni postupak mogu podnijeti i dali je i ovdje nastupila zastara??

 

Hvala unaprijed , lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija