Jump to content

VIP mobilni operater mi je prodao pokvaren tel aparat. Zelim povracaj. Molim pomoc!


zeks1

Preporučene objave

Postovani.

Obracam Vam se za pomoc i savjet kako bi sto prije rjesila novonastali problem sa VIP mobilnim operaterom. Naime, dana 02.06.2013. godine sam kupila mobilni telefon marke iPhone 5 16Gb uz ugovornu obavezu od 24 mjeseca. Prilikom kupovine aparata radnik u poslovnici mi nijednog momenta nije dozvolio da pogledam telefon vec ga je cijelo vrijeme drzao u rukama dok sam ja popunjavala potrebne formulare. Dobila sam aparat u originalnoj kutiji i po dolasku kuci i otvaranju iste, prilikom paljenja telefona primjetila da ima zute mrlje na ekranu. Kako je sama poslovnica u neposrednoj blizini moje kuce, odmah sam se vratila da izvrsim reklamaciju. Neljubazna radnica u poslovnici mi je rekla da ce moj telefon poslati u Zagreb i da ocekujem njihov poziv. Na moje insistiranje da mi ili vrate novac i raskinu ugovor ili daju novi mobilni aparat receno mi je da oni to ne mogu da urade.

Napomenut cu da ja ne zelim popravljen telefon jer se isti moze smatrati polovnim, vec zelim ili potpuno novi mobilni aparat ili odgovarajuci popust odnosno povracaj novca.

Kakva su moja prava u ovom slucaju i sta mogu da ocekujem kao povratnu informaciju od samog mobilnog operatera?

Hvala unaprijed na odgovoru.

LP.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija