Jump to content

UJED INSEKTA NA TERASI KAFIĆA


anonimno

Preporučene objave

Molim Vas da mi objasnite da li je i ako je, kolika i kakva moja odgovornost kao vlasnika caffe bara ukoliko gosta na terasi ugrize nekakav kukac, osa ili slično - ili ne daj Bože kakva otrovnica?

Ujedno molim objašnjenje ukoliko se gosti slučajno potuku i netko zadobije kakve tjelesne povrede, a da ja pritom zovem 92, da li snosim odgovornost za njegove povrede? Napominjem da vrlo uskoro osiguravam goste i interijer. Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa da li ste dobili dozvolu za terasu otvorenog tipa?

Meni se čini da niste odgovorni jer ti insekti nisu došli iznutra već izvana, a to nije moglo ostati nepoznato toj ubodenoj osobi.

A u slučaju tučnjave između dva gosta ne odgovarate, a čak bi Vam oni mogli odgovarati za izgubljenu dobit zbog prouzročene tučnjave za taj dan (naravno ako je zarada manja od očekivane), a i za druge dane ako se pročulo da je opasno kod Vas doći u bar.

Ako jedan od gostiju dobije batina od drugog ne odgovarate jer odgovara taj gost (treća osoba).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija