Jump to content

nepostojeći kolni ulaz


chupawa

Preporučene objave

Dragi pravnici i oni koji se tako osjećaju =)

 

trebam pomoć jer ne znam kome bih se obratila. Situacija je ovakva: kuću s dvorištem koja je u ulici uz moje naselje vlasnici su podijelili na dva dijela i jedan dio prodali. Sada se na toj adresi nalaze dvije kuće i dva dvorišta od kojih svako ima izlaz; jedno u ulicu, a drugo u naselje. Ne bi to bio problem da se nije doselio nadobudni gospodin koji pokušava biti šerif, pa javnu površinu ispred svog "kolnog ulaza" (ne može ući automobilom u dvorište, zato je pod navodnicima) svojata kao svoj parking, pa zove susjedima pauke i policiju. Čak nisam sigurna ni je li to legalan kolni ulaz, s obzirom da mu je adresa ulice, a ulaz u naselju (drugo ime). Pronašla sam negdje informaciju da ni on ne bi smio parkirati ispred ako je kolni ulaz (a nije!)

 

Na fotografijama se vidi broj čestice i da prostor ispred pripada naselju (još je oranica), te koliko auto može ući u dvorište, i tako stoji ili ga parkira baš ispred.

 

 

Moje pitanje je: što se ovdje može učiniti? Kome se obratiti; Komunalnom ili Prometnom odjelu u Gradu?

 

Lijep pozdrav!

preuzmi.jpg

viber image.jpg

viber image1.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija