Jump to content

Dodjeljivanje skrbnistva


Raman

Preporučene objave

pozdrav pitanje,situacija je sljedeca,ja i moj momak (zarucnik) smo u vanbracnoj zajednici,imamo jedno dijete staro 3 mj,ne slazemo se kako treba i cini mi se da ni necemo bit na bolje,kad bi isli na sud u ezi dodjeljivanja skrbnistva kome bi pripalo dijete,Situacija je sljedeca : on ima kuci od mame i tate moze tamo ziviti (valjda),ja cu i dalje biti podstanar kako se cini ,majka i otac su se rastavili tako da ja vlastite kuce neman,on radi kao konobar ,ja cu se nakon isteka porodiljnog vratit na posa.....dal imovina ima veze s dodjeljivanjem skrbnista,realno on nema kucu na svoje ime ,ja mogu skrbiti o ditetu i raditi ,sve cu uspiti....dal meni ide dite 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana, tijekom dodjeljivanja skrbništva gleda se sve što je za dobrobit djeteta (od interesa za dijete), no, kako opisujete svoju situaciju....zaposleni ste, na porodiljnom.....dakle dijete je još jako malo (staro svega tri mjeseca), siguran sam da bi dijete pripalo Vama na skrb (živjelo sa Vama), bez obzira što on ima bolje uvjete stanovanja koji nisu od presudne važnosti za dodjeljivanje skrbništva, dok bi se njemu odredilo viđanje i kontakti sa djetetom, kao i plaćanje uzdržavanja za isto...

Ponavljam, zbog starosti djeteta, a i Vaših redovitih primanja i svega ostalog što navodite, siguran sam da bi sud dodijelio Vama skrbništvo nad djetetom, jedino u slučaju da je nešto negativno kod Vas što bi priječilo dodjeljivanje skrbništvo Vama (ovisnost, alkohol isl.), što zasigurno nije slučaj...

Dakle, imovina nije i ne smije biti od presudne važnosti prilikom dodjele skrbništva, gleda se sveukupna dobrobit djeteta, poglavito djeteta te starosti (tri mjeseca)...

uređeno: od Željac047
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija