Jump to content

Blokada firme - nagodba, stecaj ili drugo


miroslav1

Preporučene objave

Trebam savjet,

imam firmu koja je zasad ok, ali osjecam da ce uskoro doci do problema u likvidnosti. To bi moglo uzrokovati blokadu racuna i tada bi sve bilo prilicno lose.

imam dugovanja kojima istice rok, ali imam i nenaplacenig potrazivanja i dnevni prihod od poslovanja iz maloprodaje i veleprodaje. Imam kredit zaloga koje su moje nekretnine, imam i vrijednosti robe u veleprodajnom skladistu cca 300.000,00 kn, nenaplacenih dugova cca 400.000,00 kn- nikako ne mogu sve realizirati dovoljno brzo,a znam da bih sacuvan blokade 100% platio sve kredite i dugove -samo ne u 3 godine ,nego u 4-5 godina. Kome se mogu obratiti za savjet kako da sacuvam poslovanje- jer samo tako ce se SVI naplatiti i firma opstati (5 djelanika) 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pod - HITNO - se javi te - Poslovnoj Banci -kod koje ste realizirali -Kredit i meni u inbox..sa nekim kontaktom.

Traži te od banke -da , napravite -novi ugovor - to jest ..da sve ostane po klauzulama isto..

samo da vam se kredit - da na duži vremenski rok.

To je u ..stvari -zahtjev za - NOVI - STARI - Kredit..to  če vam naj lakše u banci objasniti

vaš -referent.

Probaj te tražiti - privremeno -mirovanje kredita -plačate samo kamate.

Banka vam je - tu jedini spas..ako i budu povečavali - kamate na novi - stari - kredit..pristani te

i na to..jer ..dodatnih - 1 ili 2 % godišnje vas neče uništiti..kao što vam prijeti situacija u koju

tek ulazite. .ostavite mi neki kontakt u moj pretinac..možda imam..na vidiku neko riješenje..

što je sad za ovdje ..pisati..pre -dugo.

poz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija