Jump to content
Sign in to follow this  
Aurora29

Testiranje u MUP-u

Preporučene objave

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this  

• Similar Content

• objavio Kajem_se
      Ovako civilna policija me zaustavila u Zgu, te tokom pregleda sam dobrovoljno predao 5g marihuane. Receno mi je da sam napravio prekršaj. Ali da je dobro sto sam predao dobrovoljno marihuanu. Bio sam u postaji, te mi je receno da ce mi nesto doci kod kuce, nesto je spomenut sud. Zanima me sto dalje slijedi, sto mogu ocekivati. 
      Nisam nikad bio proveden, ni kaznjavam, niti imao kontakt s policijom, imam 22 godine, studiram, nezaposlen.
      Treba mi pomoć i dobar savjet!!!
      Hvala 
    • objavio Ana_Banana
      Pozdrav svima  
      Vidim da je mup traži upravne referente pa se prijavljujem na natječaj.
      Obzirom da je testiranje obvezna stvar, zanima me sjeća li se tko pitanja na prijašnjim testiranjima? Znam da je iz  svakog potrebnog zakona po 10 pitanja - 5 na zaokruživanje i 5 na nadopunjavanje (ispravite me ako griješim) 
      Obzirom da se Ustav piše u svakoj državnoj upravi, koja su pitanja vezana za Ustav? Onako, bar po sjećanju. 
      Hvala 
    • objavio bigboi2006
      Pozdrav svima,
      Nedavno je mene (punoljetnik) i dvojicu prijatelja  (punoljetnik i maloljetnik) policija uhvatila sa 1 gramom trave (ako ne i manje od 1 grama).
      Prijatelj je vozio nakon pusenja te nas je zaustavio policijski auto jer smo zasli na 'sumnjivo' mjesto. Uzeli su nam osobne i poceli nas pretresati odmah te je kod punoljetnog kolege (koji je i vozio) pronadjen ~1 gram trave.
      Kolegu sto je vozio su odveli na testiranje krvi te se pokazzalo da je vozio pod utjecajem te se mora javiti njima, drugi kolega (maloljetni) se mora pojaviti sa skrbnikom.
      E sad, mene zanima sto se meni dogadja ? Nitko mi nista nije rekao, da ce stici pismo, kazna, da se moram pojaviti,  bilo sta.
      Bio sam u autu sa njima, ali nije na meni nadjeno, te nisam nikad eksplicitno rekao da sam pusio travu.

Moze li mi netko reci sto se meni moze dogoditi ?

Hvala LP
  • Online korisnici