Jump to content

Tehnološki višak


Tehvišak

Preporučene objave

Poštovani! Naime, prije nekoliko dana ravnateljica mi je objavila kako sam od slijedeće školske godine tehnološki višak. Ostala sam zatečena jer nisam niti znala da imamo problem u školi. Iako se radi o tome da kolegica koja radi u matičnoj školi ostaje bez razreda dok ja radim u područnoj. Nije mi bilo jasno po kojim kriterijima je ravnateljica to odredila da sam višak baš ja. I onda mi je rekla kako se vodila PRAVILNIKOM o kriterijima za donošenje odluke pri prednosti zapošljavanja. I naravno ne razumijem se pretjerano u pravilnike pa ga evo čitam već stoti put. I ja iz tog pravilnika shvaćam da se po tim kriterijima boduju ljudi koji su već iskazan viškom. Dakle očito ja nešto ne shvaćam dobro. Molim Vas prosvijetlite me i recite mi čemu služi taj pravilnik i određuje li se njime tko je tehnološki višak u školi? 

Unaprijed hvala! 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mišljenja sam da se Vaša ravnateljica malo zaletjela sa ovom objavom, jer se tehnološki višak ne može proglašavati godinu dana unaprijed. Mogla Vas je informirati da je stanje sa satnicom kakvo je, ali ne i da ste Vi budući tehnološki višak. Tko zna što će se sve dogodite do iduće školske godine, a samim tim i tko će biti tehnološki višak. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija