Jump to content

rokovi za žalbu vezano za praznik rada


Mak

Preporučene objave

Prije 11 minuta, Mak je napisao:

Rok za žalbu županijskom sudu je krenuo  17 . 4. 2019 objavom na internetu. Molim lijepo jako mi je važno kad ističe rok od 15 dana Jel to na 1. 5. ili se za  praznik tj državni neradni praznik produljuje rok za jedan dan. Hitno mi je ---molim odgovor

Upravo sam se sjetila da je u roku žalbe bio Uskrs  21. 4 i  Uskrsni ponedeljak 22.4. Lijepo molim odgovor

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 33 minuta, Mak je napisao:

Rok za žalbu županijskom sudu je krenuo  17 . 4. 2019 objavom na internetu. Molim lijepo jako mi je važno kad ističe rok od 15 dana Jel to na 1. 5. ili se za  praznik tj državni neradni praznik produljuje rok za jedan dan. Hitno mi je ---molim odgovor

Ako istek roka pada na praznik ili općenito neradni dan, produljuje se na prvi sljedeći radni dan. 

 

Prije 20 minuta, Mak je napisao:

Upravo sam se sjetila da je u roku žalbe bio Uskrs  21. 4 i  Uskrsni ponedeljak 22.4. Lijepo molim odgovor

Nebitna činjenica za vaš konkretni upit

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 6 minuta, Matrix je napisao:

Ako istek roka pada na praznik ili općenito neradni dan, produljuje se na prvi sljedeći radni dan. 

 

Nebitna činjenica za vaš konkretni upit

Molim lijepo jel bi to u mojem konkretnom slučaju bio  2. 5.--da mogu poslat žalbu tog dana Molim vas da mi pomognete i izračunate. Lijepo molim!!!!  

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija