Jump to content

Dan (?) i kampanja borbe protiv nasilja koje ne postoji...


bigfoot

Preporučene objave

(muškog ) nasilja nad ženama.

 

( ovihdanašnja medijska kampanja pokrenuta od dične nam ministrice nekakvog nam ministarstva Jadranke Kosor )

 

Što kazati ..... Agresivno silovanje pameti i

protuustavno neistinito diskriminirajuće tumačenje postojećeg objektivnog Zakona o zaštiti od obiteljskog nasilja.

 

NIJE ISTINA DA SU ŽENE NAJČEŠĆE ŽRTVE OBITELJSKOG NASILJA

 

Nasilje u obitelji odraz je odnosa osobe s teškim i opasnim poremećajem osobnosti i njezinih bliskih osoba.

 

 

Ako se ipak, još uvijek, ne slažete sa mnom - pročitajte :

 

 

 

http://rapidshare.com/files/4103798/SWOE.pdf.html

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Draga ministrice, definitivnu odluku o rastavi donjeo sam nakon što me je bivša pošteno izgrebala pred djetetom, bacala moje stvari i dječije igračke po stanu te nakon svega se popela na balkon i prijetila samoubojstvom! Jesam li je već sada obiteljski nasilnik ili bi to tek bio da sam joj uzvratio, i što je ona??? :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ninja je napisao:

Draga ministrice, definitivnu odluku o rastavi donjeo sam nakon što me je bivša pošteno izgrebala pred djetetom, bacala moje stvari i dječije igračke po stanu te nakon svega se popela na balkon i prijetila samoubojstvom! Jesam li je već sada obiteljski nasilnik ili bi to tek bio da sam joj uzvratio, i što je ona??? :-?

ona je...žena sa problemima....iliti koza po narodski ;-)

a ovaj dan je posvećen onima i borbi protiv onih koji svoje žene i djecu premlaćuju i izbacuju iz stanova, dakle onima čije je zlostavljanje vrlo lako uočljivo

možda se jednog dana progovori i o onim finim nasilnicima i nasilnicama koji/koje uništavaju sebe i sve oko sebe na puno suptilnije načine

možda im se konačno i osigura psihološka pomoć

možda...

jednog dana kada na ovim prostorima odlazak psihijatru neće biti sramota od koje je samo biti peder veća....

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija