Jump to content

rok isplate place


Marxium

Preporučene objave

ako ste radili mjesec dana onda niste radili od 10. 10. do 11. 10. već od 10. 10. do 10. 11. po vašem opisu ispada da ste radili jedan dan. nego ako je u ugovoru navedeno do zadnjeg dana u mjesecu onda bi vam isplata trebala biti do 30. 11. provjerite tu rečenicu u ugovoru. da li možda pište da se isplata vrši do zadnjeg dana u mjesecu, ali računajući otkada? svakako mislim da je to do 30. 11. 2006. par dana kašnjenja ništa novo. pozdrav također. goodluck

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

u ovoj državi svi samo nekoga tuže, pa zašto ne bi i vi? mislim, dok platite odvjetnika i sve te silne takse i bla bla bla..... odnijet ćete gaće na štapu. nadam se da se ne radi o velikom novčanom iznosu, ako imate želju, volju i strpljenja tužite ga, samo naprijed. ako ovo gore izostaje onda zaboravite na te novce. pitanje je koliko vam se sve to isplati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

čujte,moglo bi se štošta o tome reći kakva nam je država, takvi su i stanovnici. niti država nije baš darežljiva, ali kad treb auzeti onda je veoma brza. žao mi je što vam ne mogu baš dati neke ohrabrujuće informacije, ali svakako potražite pomoć ili savjet odvjetnika ili se malo bolje negdje informirajte. moje mišljenje nije sveto pismo. ja sam samo dala savjet da ne bi mislili da je ovo konačno. sretno i glavu gore. možda se stanje popravi, iako ja konkretno nisam previše optimistična ............

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija