Jump to content

Mirovina


Keruzino

Preporučene objave

Pozdr. Molim ,ako neko zna,mi koji smo u privremenom hrvi postupku,a meni do iduceg mj. Dal sada zbog nastale situacije se sve obustavlja,a ako da,sto je onda sa invalidninom i zdrastveno dopunskim,dal se i to ukida,ako nas nece vjestaciti. Ponavljam imam privremeno do 5 mj 2020.,a posle toga,dal si sam moram ukinuti dopunsko i pritom gubim invalidninu? Hvala na odgovoru,neznam dali sam pitanje postavio na ispravnom postu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Keruzino je napisao:

Pozdr. Molim ,ako neko zna,mi koji smo u privremenom hrvi postupku,a meni do iduceg mj. Dal sada zbog nastale situacije se sve obustavlja,a ako da,sto je onda sa invalidninom i zdrastveno dopunskim,dal se i to ukida,ako nas nece vjestaciti. Ponavljam imam privremeno do 5 mj 2020.,a posle toga,dal si sam moram ukinuti dopunsko i pritom gubim invalidninu? Hvala na odgovoru,neznam dali sam pitanje postavio na ispravnom postu...

Evo ovako: Pošto ti privremeno riješenje ističe sa 5 mjesecom  još češ dobiti u 6 mjesecu invalidninu za 5 mjesec i onda poslije ništa dok te opet ne izvještače. Što se tice dopunskog ,ministarstvo svake godine u 2 mjesecu pravi obracun. Znači do 2 mjeseca iduce godine ne moras placat dopunsko. Ako te ne izvještace do drugog mjeseca onda odi u zdravstveno i počni uplacivati dok ne dobiješ riješenje. Informacije su to iz ministarstva branitelja jer ima nas koji zovemo tamo i pitamo. Lijep pozdrav!

uređeno: od zokaosijek
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija