Jump to content

miljević i marković


anonimno

Preporučene objave

  • 2 mjeseci kasnije...

MILJEVIC, bio sam mu prvi kanidat uopce na pravosudnom(9mj), tako da nemam pojma da li je promjenio metodu, jer mi se precinilo da predugo ispituje....naime, ispituje prvog jednog kandidata kompletno, pa drugog, pa treceg. Puno se bazira na pismenom dijelu ispita, jer ide redom i na sve institute i pojmove koje naide u pismenom-ispituje te, te naravno povezane pojmove....inace dojam je i vise nego zadovoljavajuci jer je dosita ok i simpa covjek, i uopce me zanima jel on koga srusio???Nadam se da sam ti bar mao pomogao i razbio tremu...poz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Polagala sam ispit u prvom mjesecu kod Miljevića, i mogu reći samo sve najbolje o njemu. istina je da dugo ispituje, jer ispituje jednog po jednog kandidata, ali pita osnove osnova, samo one institute na koje naiđe u presudi. Sam ispit više sliči na ispijanje kavice u nekom bircu, pa ćemo se sad dotaknuti i nekih kaznenopravnih instituta, nego nekakvom strogom ispitu. Osim toga, čini mi se da više ispituje materijalno, procesno više onako usput. Sve u svemu, mislim da je on, osim Raše naravno, najbolji ispitivač na pravosudnom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

puno hvala na info.

a što se ovog tiče

uopce me zanima jel on koga srusio???

na to ne znam odgovor, a iskreno se nadam da ga neću ni saznati :-)

 

P!

 

eto, nisam ga saznala :-)

jučer bijaše taj dan, i potvrđujem sve do sad rečeno: miljević je definitivno br.1., :thumbs:

stvarno čovjek ima osjećaj da ispija kavicu sa vrlo simpatičnim i dragim gosponom, pa se tu i tamo dotaknu pravne tematike (pritvor, optužnica, presuda, žalba...), a ne kao da je na pravosudnom.

ali da su svi ispitivači takvi, život bi ipak bio malo prelijep..

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija