Jump to content

Odvjetnik mi ne odgovara na preporučena pisma!


anonimno

Preporučene objave

Na moju žalost imam odvjetnika u drugom gradu i nije mi moguće putovati iz zdravstvenih razloga.

Taj isti već više od dva mjeseca ne reagira na moje pozive. U tri navrata uspio sam dobiti njegovog vježbenika i svaki put mi je rečeno da je odvjetnik uredno obaviješten o mom pozivu. Poslao sam mu i fax, također nije bilo odgovora. Zatim sam pred mjesec dana poslao preporučeno pismo sa crvenom povratnicom. Povratnica se uredno vratila sa štambiljem odvjetničkog ureda. Odgovor je izostao.Dana 18.12. ponovo sam poslao preporučeno pismo sa povratnicom, no ovaj put nisam dobio ni povratnicu (do danas).

Prijatelji mi sugeriraju da slučaj predam Odvjetničkoj Komori.

Molim savjet.

Da li je to tužba, prigovor, ili nešto treće i kako se to radi ?

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako ga prijavite komori nećete ništa postići, valjda ne mislite da ga komora može na bilo koji način sankcionirati jer vam se ne javlja dva mjeseca. Jedino što ćete postiće je to da će vam otkazati punomoć, a ako to želite, možete sami vi njemu otkazati punomoć i uzeti nekog drugog odvjetnika i skratiti sebi muke i uštedjeti vrijeme.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija