Jump to content

Međa


Nita11

Preporučene objave

Pozdrav. Sa bivšim suprugom sam podjelila kuću, a tako i zemljište oko kuće. Postoji od geodeta skica koja je u ugovoru o podjeli bračne stečevine gdje se vidi podjela čestice di je kuća, odnosno podjela dvorišta i on je to potpisao. Međutim nikad nismo ogradili svak svoj dio. Prije 2 g on je svoj dio oko kuće ogradio nekim štapovima i špagom i rekao mi da je to napravio geodet. Kako smo u svađi i problemima i to mi nije bilo taj tren važno za izmjeriti rekla sam ako stavlja to na među da mora mene pozvati, a ako na svome da me ne zanima. Nakon 1.5g prodala sam svoj stan sa skicom podjele dvorišta. Međutim on je svugdje ušao u moj dio i sad tvrdi da je kupac kupio već izmjereno i da sam ja to znala. Ja sam znala da je ogradio ali nikad nisam mjerila točno. Jedino sam skužila da je u jednom mom dijelu stavio cvijeće na što je rekao da on to neće maknuti. Pitanje je je li moguće ako prođe više od 30dna ili 2g od toga da on to isto prisvoji ili sa obzirom na skicu i sve novi vlasnici mogu sudski tražiti izmjeru međe. Hvala lp. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija