Jump to content

Drugostupanjsko za mirovinu


sony

Preporučene objave

Prosao sam 1 stupanjsko tj zupanijsko vjestacenje (prije 1,5 mjeseci) i utvrdjena mi je opca nesposobnost 100% vezana uz rat. Obzirom da nisam vise u sastavu ni MUP-a ni HV, vec radim u civilnoj firmi, gdje se ide na drugostupanjsko i koliko se otprilike ceka. Iz sasatva HV sam izasao 2002 sporazumno, a pocetkom rata sam bio u sastavu MUP-a.

Hvala na odgovorima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bilo bi bolje da si riješio rvi prije ali što je tu je, ostali uvjeti su dobri ali ne očekuj dobru mirovinu bez rvi.

što si mislio time reći "rvi je u postupku" jesi li bio na prvostupanjskoj...u svakom slučaju kad dobiješ drugostupanjsko rješenje rvi morat ćeš ponoviti postupak u mirovinskom

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Predao sam zahtjev za rvi u 9 mj 2005 ali jos nisam bio ni na prvostupanjskom.

Sto se tice ponavljanja postupka, mislis li time da ide drugaciji obracun mirovine ili pak moram ponovo kod vjestaka.

Isto tako interesira me ako dobijem RVI prvostupanjski, jel to vrijedi za novi obracun mirovine ili pak treba potvrda drugostupanjskog.

Hvala na trudu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija