Jump to content

Kazna od 700 kn ?


anonimno

Preporučene objave

dobio sam kaznu od 700 kn za prebrzu voznju? jos uvijek sam ucenik, neradim i nemam to cime platiti....punoljetan sam imam 18 godina i nikad jos nisam kaznjavan..... oce li mi se to nekako oprostiti na sudu jer sam ulozio prigovor sada i cekam poziv za sud.... nakon suda ja saljem i u zagreb ako treba al platiti ne....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma kakve vi to savjete dijelite. Zašto ih nagovarate na zastare i ostala sranja. Što bi bilo da je prilikom te svoje brze vožnje izazvao kakav sudar ili da je možda u tome bilo i ozlijeđenih (ili da ste se vi nalazili u vozilu koje je sudjelovalo u sudaru).

 

Trebalo bi uvesti i veće kazne (neka plati onaj koji mu je dao vozilo - roditelji , prijatelji)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako izazove sudar to je njegova stvar, tvoji pametni savjeti nisu nikom pormijenili život pametnjakoviću, nitko se nije preobratio poslije tvog savjeta, ljudi se voze onako kako žele i znaju, ako se netko voli vozit brzo nijedan pandur ga neće u tome spriječit, a ti se nosi sa svojim savjetima negdje drugdje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija