Jump to content

Jao meni-Upomoć


anonimno

Preporučene objave

ZANIMA ME NA KOJI SE NAČIN MOGU UKNJIŽITI NA ZEMLJIŠTE KOJE JE U DRŽAVNOM VLASNIŠTVU ALI U KORIŠTENJU JE MOJE OBITELJI U NEPREKIDNOM TRAJANJU OD 1948 g TIJEKOM TOG RAZDOBLJA ULOŽENA SU ZNAČAJNA SREDSTVA U ODRŽAVANJE ISTE, AKO SE NEMOGU UKNJIŽITI NA RAČUN DOSJELOSTI DALI IMAM PRAVO PRVOKUPA U TAKVIM SITUACIJAMA TIM VIŠE ŠTO TO ZEMLJIŠTE IMA PRISTUP ISKLJUČIVO PREKO MOG POSJEDA. MOLIM VAS DA MI SPECIFICIRATE U KOJIM ZAKONSKIM ČLANCIMA DA POTRAŽIM SPAS . UNAPRIJED HVALA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nismo katastarski upisani kao posjednici jer u to doba nitko nije mario za to, nakon drugog svjetskog rata to se dalo na korištenje i gotovo bez puno papirologije, to se onda riješavalo kroz dječje doplatke ili šta ti ja znam na koje zavrzlame. Moj pokojni djed je još možda i znao kako je to bilo uređeno ali ja ti pojma nemam. Radi se o građevinskoj čestici. Dali me neko može uputiti u koji kutak zakona da zavirim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija