Jump to content

Nasilje u toaletu


Fxf7

Preporučene objave

Pozdrav! 

Trebam stručnu pomoć jer ne znam što da učinim. Dobio sam fizičke ozljede prije 11-12 dana. Nisam točno siguran, ali to se dogodilo negdje oko ponoći sa 27.8.2020 na 28.8.2020. Ja sam maloljetnik i svi koji su sudjelovali u napadu na mene su također maloljetnici. 27.8.2020 bio sam na zabavi i popio sam puno alkohola. Nažalost sam pio vodku i nisam znao da ću se tako napiti. Tijekom večeri pričao sam sa jednom djevojkom i zezao sam se sa njom. Cijelu je večer dolazila do mene i mislio sam da bi htjela nešto samnom. Nisam baš bio zainteresiran, ali sam je nekoliko puta primio za stražnjicu. Ništa mi nije prigovorila. (također sam čuo da je  petak prije išla u toalet sa jednim dečkom, ali ju je moj prijatelj uhvatio i odgovorio da ne radi gluposti.) Te sam joj te večeri govorio kako se mora dobro paziti i da se ne zeza da nebi dobila kakvu bolest. Kako sam rekao da sam popio puno alkohola kasnije te večeri zaspao sam na jednom stolu u blizini toaleta. (kasnije me prijatelj uslikao na tom stolu, prije nekih mjesec-dva bio sam u gradu i bili smo sami vani na klupi. Rekla mi je idemo se malo prošetati. Mislio sam ajoj želi nešto samnom. Malo smo hodali i srećom smo se vratili nazad u jedan kafić) Kako sam zaspao na stolu ta djevojka me probudila i primila me za ruku i vukla i rekla je da će me oralno zadovoljiti, odupirao sam se jer nisam htio ništa sa njom. Odvukla me je do toaleta, ako se dobro sjećam mislim da me ćak i primila ispod ruke i nosila. Bili smo sami u toaletu i bio sam zbunjen. Nisam znao što učiniti i onda sam si rekao ajde već kad si me dovukla dobro. Išao sam je poljubiti i odmicala se i bila je odjednom čudna. Mislio sam si da se ne želi ljubiti pa sam je zagrlio i primio za stražnjicu i rekla je ti si pijan pusti me uzvišenim tonom i pustio sam je. Ništa mi nije bilo jasno.(možda se predomislila kad je vidla kakav sam bio, ali i ona je bila pod utjecajem alkohola) Odjednom netko je otvorio vrata od toaleta i mislim da je ona rekla da sam ja nju napao. Htio sam pobjeći iz toaleta i reko sam da nisam. Nisam baš mogao stajati na nogama. Ne sjećam se što se onda dogodilo, ali sam siguran da su me dva vršnjaka držala uz zid jer nisam mogao stajati na nogama i jer sam htio pobjeći. U međuvremenu se ne sjećam što se desilo. Osjetio sam udarac u glavu (nos) i razbudio sam se. Ugledao sam jednog vršnjaka. On je tu djevojku nagovarao da me ona lupi. Ta djevojka me udarala, ali to su bili jako slabi udarci tek toliko da me lupi. Govorio je lupi ga jače. Ona je rekla neću više. I moj vršnjak koji me držao sa desne strane me otpustio i rekao, ako ti ne želiš onda ću ja. On mi je nanesao jake udarce. Mislio sam si samo da ovo prođe. Organizatorica zabave ušla je u toalet i upalila svijetlo. Tada su dvojica vršnjaka zatvorila vrata od toaleta. (kasnije sam pričao sa njom i rekla mi je kako se tog sjeća i da su ondje bili taj dečko kojeg sam vidio i ta djevojka) Onda su mi brisali krv koja je procurila iz mog nosa. Ovoga se sjećam kroz maglu i ne znam koliko dugo su me tukli i koliko su me puta udarali. Kasnije oni ili netko drugi me odnesao na stol i tamo sam se probudio, ali se nisam opće ničeg sjećao i normalno pričao sa ostalim vršnjacima na zabavi. Kasnije drugi vršnjak koji me držao skoro se potukao sa jednim starijim dečkom koji je bio u prolazu. (primio je udarac u nos) Toga dana ujutro sam ispljunuo pljuvačku u kojoj je bilo krvi. I nakon toga nisam mogao uzeti dah. Nakon nekoliko sekundi uspio sam normalnije udisati zrak. Kasnije sam u ogledalu vidio osušenu krv iz nosa i odjednon sam se prisjetio udarca u glavu i scene kad su me tukli. Toga dana ispitivao sam preko telefona puno ljudi sa zabave zna li nešto o tome nitko ništa nije znao. Nekoliko dana sam cjelo vrijeme razmišljao o toj večeri i prisjetio sam se tih scena u toaletu. Još uvijek osjećam bol u prsima. Kao da mi je lijeva strana rebra i prsa natečena ili pomaknuta kao da kosti malo vire. Ne znam što mi je činiti jer ta cura i svi koji su sudjelovali u tome ništa ''ne znaju'' i prave se kao da se to nije desilo. Ispričao sam svojim prijateljima što mi se desilo i bili su u šoku. Na kraju su svi saznali što se desilo i meni nitko ne vjeruje osim nekoliko ljudi. Moj prijatelj je zvao jednog našeg vršnjaka koji je bio sa dečkom koji me lupao i držao. On je mom prijatelju rekao da on ništa ne zna i da me je tukao jedan vršnjak u toaletu kojega sam vidio(ja i organizatorica). Pričao sam sa tim vršnjakom koji me lupao na mobitel i vidio sam da se jako uplašio i govorio je kako me on nije tukao. Prijatelj me upitao jesu li me tukli sa nekakvom špikom koja je bila u toaletu. Ne sjećam se nikakve šipke, ali postoji mogućnost da su je imali u rukama i htjeli je upotrijebiti da mi nanesu tjelesne ozljene (možda ju je taj vršnjak koji me lupao imao u rukama, a ovaj drugi ga je odgovarao da baci to. (mogli su ukloniti otiske majcom ili sa nečime, ako se to može kao na filmu) Ne znam što mi je činiti jer ako ja odem doktoru i ispričam što se desilo morat ću razgovarati sa policijom. Nebi želio imati nikakve probleme kasnije u životu jer ta djevojka može reći da sam je pipkao i napao u toaletu. Također u međuvremenu sam radio kod susjeda, ali na crno, ali kratko vrijeme.(ljeto je i doma nemam što raditi, ako bi se za to saznalo da li da kažem da sam volontirao da naučim nekakve nove stvari jer doma sam posadio jagode) nebi želio raditi probleme svom susjedu, ali ni sebi. Kada sam razgovarao preko mobitela spominjao sam posao. Pretpostavljam da će policija više vjerovati njoj nego meni. Što ako bi ja pritisnuo sa svojim prijateljima tog vršnjaka koji me držao i udarao da sve prizna ili će mu sve biti vraćeno i on sve prizna, a mi sve snimimo. (samo što bi to mogao učiniti tek kada ga vidim, a to može biti za mjesec-dva) Kada bih išao liječniku ne znam je li bolje da kažem da sam se zabio sa biciklom u nekakvo drvo ili stup jer imam bolove svaki dan. Zaspati mogu samo ležečki na leđima jer u ostalim položajima se jako čudno osjećam i osjećam slabe bolove. Ne znam što da učinim. Želio bi da mi netko da nekakav savjet. Na zabavi je bilo nekoliko punoljetnih osoba. Imam 17 godina kao i vršnjaci iz toaleta 

Hvala! 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kako god bilo i bez obzira na to da je nešto vremena ipak prošlo, idite kod liječnika opće prakse ili na traumatologiju da Vam ustanove ozljede, možda su Vam slomljena rebra ili nos. Recite što se dogodilo, da ste bili napadnuti, ali od strane nepoznatih počinitelja, jer su liječniku te informacije bitne u dijagnosticiranju ozljeda. Koliko proizlazi, Vi i ne znate tko Vas je uopće tukao. Nažalost, zbog prolaza vremena vjerojatno nećete moći ustanoviti što se dogodilo, ali je sad bitno da čuvate svoje zdravlje. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija