Jump to content

svjedok za remećenje javnog reda i mira


dalia1402

Preporučene objave

uglavnom prijavila sam tadasnjeg momka za napad i prijetnju te sam poslije toga kaznenu izjavu povukla i rekla da ga nezelim teretit ,medutim drzava ga sad tereti za remećenje javnog reda i mira i ja opet trebam doci svjedočit .Zanima me koja je opcija da što manje sudjelujem u tome jer mi je to previše stresno i psihički teško, jeli postoji opcija da se izbjegne suđenje da nedolazim u kontakt ni s njim ni s tom prošlošću a da se ja pritom ne ugrozim,neću mjenjati izjavu stojim iza svega ali postoji li način da se mene izostavi nekako i koje su mi upće opcije, i koje su njegove moguće kazne i može li on proći s opomenom samo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Za javni red i mir su kazne ionako simbolične (tipa par stotina kuna), tako da te to uopće ne treba zamarati.

Moraš se odazvati svjedočiti, samo ne znam kako ide s odbijanjem svjedočenja (naletjet će netko pravno potkovaniji), ali s obzirom na minimalne kazne, odeš, kažeš svoje i zaboraviš na sve.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija