Jump to content

Otkup laptopa od firme


Visegrad45

Preporučene objave

Dobar dan,

prije napuštanja (sada već bivše) firme, upitao sam osobu nadležnu za nabavu mailom, mogu li otkupiti svoj ex. službeni laptop, te ako mogu, za koju cijenu.

Dobio sam mailom doslovno odgovor: "Otkupna cijena laptopa je xxx kn. Ako prihvaćaš istu, ispostaviti će se faktura."

Upitao sam mailom misle stvarno na xxx kuna, jer je cijena čudno niska, potvrdili su mailom da da.

Ja sam mailom odgovorio: "xxx kn za laptop je vrlo korektna cijena, zahvaljujem, prihvaćam, molim fakturu poslati (može na mail)."

Međutim fakturu nisam dobio, već se sada traži od mene da donesem laptop u firmu, ostavim ga tamo kako bi se obrisali podaci s njega (pozivaju se na neko interno pravilo). Nakon toga bi mi se ispostavila faktura, te bih nakon uplate mogao doći po njega.

Zanima me, moram li pristati na te naknadne uvjete, ili mi ga sad moraju prodati kako su ponudili, tj. ispostaviti mi fakturu.

Naime bojim se, ako bi ostavio laptop u firmi da bi se "predomislili" i rekli da otkup ipak ne može, ili barem ne po toj cijeni, jer je cijena čudno niska. Drugim rječima, ja ne bih davao laptop iz ruku, jer toj firmi ne vjerujem više ništa... Usput: Nemam na njemu nikakvih firminih podataka, objasnio i napisao sam im to, ponudio opciju da napravim screen shotove, ponudio opciju da netko dođe do mene uvjeriti se u to... Ne pristaju, rekli su ili na ostaviti na brisanje, čekati fakturu, itd, ili ga vratiti.

 

hvala i lp

 

 

 

uređeno: od Visegrad45
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija