Jump to content

Potreban savjet


jacoDS

Preporučene objave

Pozdrav svima..

Ovakva je situacija..ima jedan bivsi najmodavac sa kojim sam jako lose zavrsio..naime radi se o sljedecem..on je jucer postavio javni post na facebook u kojem me spominje imenom i prezimenom da sam mu ostao duzan 2 stanarine i rezija..ugovor sa njime nisam imao nikakav jer je izbjegavo placanje svojih obaveza prema drzavi porez itd..s time da je lazno rekao da sam ja sa svojom obitelji prevario stanodavce po drugim kvartovima gdje nismo nikada bili i cak sto me jako iznenadilo je to da su se javili neki ljudi sa kojima gotovo pa i nikad nisam razgovarao a ne da sam stanovao kod njih..sad na to sve se klevecu koje kakve stvari o meni i obitelji za koje nisam nikada nista napravio..

Taj dug koji imam sa njime ja ne smatram da san mu duzan..jer je nazalost ulazio u stan dok nas nine bilo doma a to smo shvatili jer su stvari bile pomicane i nismo ih nasli na istom mjestu gdje smo ih ostavili i vrata su bila ostala otklnucana a mi smo ih zakljucali..on tvrdi da nije..pa je znao doc sad neznam jel nadrogiran il pijan pa zvonit i kucat i maltretirat moju obitelj itd..dajte mi molim vas neki savjet sto napravit i kako se ponjet prema tome..i isprike ako sam se gdje krivo gramaticki izrazio..hvala unaprijed..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija