Jump to content

ponuda za otplatu duga -Eos matrix


sipekjos

Preporučene objave

Svima Sretan Božić i uspješna Nova godina,

Prihvačanje sporazuma o otplati duga

dobio sa mail od matrixa, pošto ih dosta kritiziram po državnim institucijama; obročna otplata predmeta 1 po 560 kn mjesečno, otplata predmeta 2 po  750 kn mjesečno do konačne  isplate. Predmet 1 (7200 kn dug) predmet 2-48000 kn dug) Iznos koji se plaća mjesećno bio bi znači 1260 kn ukupno, jednak zapljeni mirovine. To je prihvatljivo čini mi se ako se mirovina neče plijeniti, i ako me u fini oslobode ovrhe, da nisam više ovršen.  Potrebno mi je mišljenje nekog tko se više razumije u ovršni zakon. Eos matrix je novi vjerovnik.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

prisilnom naplatom nije moguće podmirivati predmete jer FINA  podmiruje  samo jedan predmet. još nisam dobio odgovor na ovakovo pitanje upućeno matrixu. Sporazum bi po meni trebao značiti prelazak na otplatu na rate te samim time oslobađanje od ovrhe i prisilne naplate, jer nepoštivanje sporazuma donosi ponovnu ovrhu koju ima pravo pokrenuti vjerovnik. Ova ponuda matrixa se inače nemože provesti jer  ne može se plaćati dogovorene rate i još da plijene mirovinu. Financijski neizdrživo za dužnika.. Matematički; 5200 kn (mir) - 1100 kn zaba rata- 1300 kn zapljena mir.-1250 kn dogovorene rate. Od čega bi se živjelo??

hvala na pitanju,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija