Jump to content

Braniteljska ili civilna mirovina


Pred mirovinom

Preporučene objave

Poštovanog prof. molio bih za izračun braniteljske mirovine. Naime, radim do 28.  02. 2021. godine, te ću tada imati 41 godinu i 2 mjeseca radnog staža i 65 godina i 2 mjeseca života.  Putem e-građani tražio sam informativni izračun mirovine sa datumom 01. 11. 2020. godine kojeg u prilogu dostavljam (naravno, tada sam imao 40 godina i 10 mjeseci radnog staža). Mene zanima kolika bi mi bila braniteljska mirovina obzirom da imam 219 dana sudjelovanja u Domovinskom ratu (borbeni sektor, vojnik, nisam bio dragovoljac).

Unaprijed hvala.

        Pozdrav,

IZRAČUN MIROVINE 15. 10. 2020. god.docx

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

držite se starosne mirovine po općem propisu ZOMO, njen dodatak za sve je 27 %, to je svota dodatka na mirovinu u iznosu od 872,44 kn mjesečno iz Vašeg izračuna.

Dodatak na starosnu mirovinu po Zakonu o hrvatskim braniteljima Vama je samo 6 %, zbog relativno malog broja dana provedenih u borbenom sektoru tijekom Domovinskog rata.Pred mirovinom Izracun mirovine.jpg

Pred mirovinom starosne mirovine.makroenabled.xlsm

uređeno: od prof
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija