Jump to content

Natječaj


Mmmm1994

Preporučene objave

Poštovani, ako se u određenom natječaju traži SSS za posao ekonomsko financijskog karaktera,a ja uz SSS, naravno, imam i VŠS ekonomskog karaktera, da li ja imam prednost u odnose na druge kandidate,budući sam obavješten da to nisam trebao predavat jer tako neću ući u uži krug izbora budući "koštam više"?!
To mi zvuči nenormalno i neetično. Kako na to reagirati ako sam u pravu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...

Poštovani, 

molila bih odgovor i objašnjenje vezano za moju nedoumicu. Naime, na natječaju za posao traže sljedeću stručnu spremu: 

-završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij pravne ili ekonomske struke. 

E sad, uopće mi nisu jasne te razine studija. Odnosno, jesu, ali nisam posve sigurna. 

Mogu li ja - koja sam završila preddiplomsku i diplomsku razinu sveučilišnog studija - humanističkog smjera te diplomsku razinu sveučilišnog studija - ekonomskog smjera, konkurirati na ovaj tip posla u javnom sektoru. Dakle, diplomirala sam na 2 fakulteta, dva puta sam magistar. 

Dakle, imam zvanje magistra ekonomije, koje sam stekla na temelju preddiplomske razine (humanističkog smjera), odnosno diplomske razine (ekonomskog smjera) - gdje sam morala položiti  razliku ispita jer se radilo o dvama nesrodnim studijima. 

Realno, ja jesam završila ekonomski smjer - diplomski sveučilišni studij. Ali, po natječaju, kada je riječ o diplomskoj razini ekon.smjera, oni traže:  specijalistički diplomski stručni studij ekonom.struke - što ja zapravo nemam. Onda me buni ta činjenica da sam diplomirala na sveučilišnom studiju, koji mi ne priznaju, s obzirom da traže stručni studij - a koji je manjeg ranga nego jedno sveučilište. 

Molim objašnjenje. Možda sam u krivu. 

 

LP.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija