Jump to content

Protupravno izvšena ovrha


Martina9

Preporučene objave

Poštovani,

poslana mi je opomena od KBC za dug od 25,00 kn za participaciju. Istu sam platila po dolasku u 11. mjesecu. U 12. mjesecu mi je sjela ovrha te i je skinuto 780,00 kn zbog duga od 25,00 kn i to sa dara za djecu koji mi je uplaćen istog dana. Obzirom da ja predmetnu ovrhu nisam preuzela molim ako mi netko može poslati primjer tužbe zbog protupravne ovrhe i tužbe protiv odvjetničkog ureda za istu.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imate li dokaz o uplati duga? Kojega datum je uplaćen? Kada je bio datum dospijeća duga? Kada je ovršni prijedlog ovrhovoditelj dostavio javnom bilježniku? Jeste li zaprimili rješenje o ovrsi? Jeste li potvrdu o uplati poslali javnom bilježniku? Jeste li imali otvoren zaštićeni račun u trenutku prijenosa zaplijenjenih sredstava? Jeste li uložili žalbu po saznanju za ovrhu na Fini?

Molim sve odgovore. Inače tužba zbog protupravne ovrhe ne postoji, kao ni tužba protiv odvjetnika za istu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija