Jump to content

Privatno dvorište u našem vlasništvu i nadzorna kamera


Moriaty

Preporučene objave

Trebam pomoć.

Imamo dvoište koje smo kupili sa dvije kuće. 100% plaćeno.

Imamo kuću u kojoj živimo i manja kuća u kojoj samo kuća jedna baka ima pravo živjeti do smrti.

Njen sin od cca 65 godina je sin debil žestoki koji nam na dnevnoj bazi pod isprikom da se brine za baku, non stop zalazi u još spojeno dvorište, jer je on prvi susjed. (radimo sada ogradu).

 

Postavili smo interfo koji gleda sa naše kuće na naše dvorište i našu kuću drugu u kojoj živi baka.

Snimljenog materijala o verbalnim napadima na nas, zlostavljanju tipa dok radimo od doma, pa si lik sjedne i na sav glas telefonira i što ja znam da mi se već plaće.

 

Žena moja  i ja planiramo obitelj, i u ovo dvorište s tim kretenom mislim da posotji jako velika opasnost, jer živimo već neko vrijeme na persenima, meditacijama i što šta drugo samo da se izdrži dan.

Zamislit sada situaciju da tu bude trudna žena?

Naime bakica i njene pajdašice nas je jednom napala verbalno na NAŠEM DVORIŠTU, što smo skinuli dio ograde da radimo novu, jer onda njoj pas njen ne može van. Ljudi su iz dna dna, blato dna blata, cijene ljude po tome koliko tko ima plaću. Prestrašno!

 

MOJE PITANJE je kako želim postaviti kompletni video nadzor na NAŠE zemljište 1:1 sve, što je potrebno napraviti s pravne strane da se osiguramoda je sve po pravilu?

Naime želimo samo mir i da nas njen sin ostavi na miru, i da se napravi okruženje gdje jedna trudnica može živjeti bez opasnosti po zdravlje, mentalni i fizičko.

 

Imamo pripremljene privatne tužbe zog uznemiravanja, ali to su toliki stresovi da želimo samo da to stane.

Video materijala imamo i previše o dokazima što nam rade, no želimo full nadzor jer nisu normalni. Što osim table da je objekt pod videonadzorom trebam?

Dakle ponavljam kompletno zemljište je naše, a dolaze nam ljudi koje ni ne poznamo i verbalno nas napadaju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija