Jump to content

Nasljedstvo


Jelena1983

Preporučene objave

Pozdrav ,

Zanima me jedna informacija .Roditelji bi prepisali kuću na mene i brata ,radi se o nekretnini na selu koja vrijedi cca 18000 eura ,oni u njoj žive ,ja sam podstanar u gradu i ostala bi u gradu fizički,na sebi nemam ništa jer sam blokirana.Dug je veći od 20000 kn 

E sad me zanima ,da li i kako mogu plijeniti tu kućicu s obzirom da bi vlasništvo bilo pola brat ,pola ja ,a roditelju će u njoj živjeti dok su živi .

Ugovor kod javnog bilježnika neće biti sklopljen na način da oni nama daju vlasništvo nakon njihove smrti,nego odmah 

Hvala puno na odgovoru 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da prodaju ,krivo sam se izrazila ...

Znači stavili bi na dražbu pola kuće ,a ostali polovini ne i onda taj netko ako i kupi pola ne može s njom ništa praktički jer treba za sve suglasnost drugog vlasnika ,kao i drugi vlasnik prvoga ....razmišljam naglas....onako lajički tko bi to kupio ,dao možda za pola 8000 eura i eto svađao se sa drugim vlasnikom što i kako jer ni jedan ni drugi neće isplatiti onog prvog....

Ide sve na brata 😂 u svakom slučaju hvala vam puno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija