Jump to content

Voznja


klaic.lucija112

Preporučene objave

Postovani trebam pomoc, 

Naime danas sam vozila cestom koja se regulira semaforom jer je jedna traka iskopana (zbog radova, i dalje se njome vozi), dok je druga normalna i sad je tamo prostenje, sve je puno standova, ljudi i ja sam vozila 20 max 30 na sat iza ostalih vozila normalno sam drzala razmak po svojoj traci, lijeva traka je bila slobodna jer je bio semafor malo dalje, uglavnom ja sam vogila po svojoj traci i ispred je hodala skupina malo starijih ljudi i oatali auti su ih zaobisli jer su oni se malo odmaknuli no kad sam ja prolazila oni su se vise proširili po cesti i taj cas kad ssam se ja htjela pomaknuti i s jednom gumom voziti po ostecenoj cesti se netko od njih udario u moj auto i ja sam od soka nastavila samo voziti pogledala sam iza nikome nije nista bilo i bila sam dosta ljuta jer su hodali na sred ceste i samo sam nastavila voziti po ogranicenju i sad me strah mogu li završiti zbog toga u zatvoru ili me mogu oni tuziti? Ja sam stvarno pazila i uopce nisam ocekivala da bi se mogli udariti ili ja njih s retrovizorom, pomoc

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija