Jump to content

Glavni vodomjer


Brunci77

Preporučene objave

Postovanje,

u obiteljskoj kuci smo imali glavni vodomjer za cijelu kucu. Nakon smrti roditelja jedan dio nekretnine je priprao meni, jedan dio sestri.

Glavni vodomjer se nalazi na njezinom dijelu.

Nekretnina nije etazirana nakon smrti, nego samo na papjru pise koji dio je njezin koji moj.

Ona se odvojila i napravila novi vodomjer na svom dijelu.

S obzirom da svojim prijevoznim srestvom konstantno blokira moj vodomjer, nemam nikakav pristup njemu.

S obzirom da sa sestrom nemam nikakvu komunikaciju, da li je moguce zatraziti da se od glavnog vodomjera provuce cijev do mog dijela i napravi novi. Tj. da li ona treba dati suglasnost da mi odobrava da se provucu cijevi do mog dijela nekretnine.

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 15 sati , Brunci77 je napisao:

Postovanje,

u obiteljskoj kuci smo imali glavni vodomjer za cijelu kucu. Nakon smrti roditelja jedan dio nekretnine je priprao meni, jedan dio sestri.

Glavni vodomjer se nalazi na njezinom dijelu.

Nekretnina nije etazirana nakon smrti, nego samo na papjru pise koji dio je njezin koji moj.

Ona se odvojila i napravila novi vodomjer na svom dijelu.

S obzirom da svojim prijevoznim srestvom konstantno blokira moj vodomjer, nemam nikakav pristup njemu.

S obzirom da sa sestrom nemam nikakvu komunikaciju, da li je moguce zatraziti da se od glavnog vodomjera provuce cijev do mog dijela i napravi novi. Tj. da li ona treba dati suglasnost da mi odobrava da se provucu cijevi do mog dijela nekretnine.

 

 

 

Evo dok čekate nekog kompetentnijeg da vam odgovori...mislim da bi vam svakako najpametnije za početak ako je moguće, bilo da etažirate nekretninu, jer ste sada u suvlasničkoj zajednici sa sestrom...pogotovo zbog toga što kako kažete nemate međusobnu komunikaciju

uređeno: od nitram95
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 sati , nitram95 je napisao:

Evo dok čekate nekog kompetentnijeg da vam odgovori...mislim da bi vam svakako najpametnije za početak ako je moguće, bilo da etažirate nekretninu, jer ste sada u suvlasničkoj zajednici sa sestrom...pogotovo zbog toga što kako kažete nemate međusobnu komunikaciju

Hvala mnogo, nisam znala od kuda da krenem. I vas odgovor je pocetak. 

Jedino mi preostaje pitanje kako da premjestim vodomjer (tj. Cijevi s novim vodomjerom) s obzirom da prelazi preko njegovog zemljista. 🙄

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija