Jump to content

Proširenje djelatnosti


Tenoli

Preporučene objave

Lijep pozdrav,suprug mi ima željezariju d.o.o.,prodaja na veliko i malo,ja bih otvarala atelier(šivanje,izrada suvenira,vjenčića,ukrasnih kutija,torbica,nakita i sl.)

Pitanje:jel bi bilo bolje otvarati paušalni obrt ili da suprug proširi djelatnost pa da budem"grana" sa svojim atelierom?i znate li što moram sve napraviti za proširenje i cijenu?hvala puno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 21 minuta, Tenoli je napisao:

Lijep pozdrav,suprug mi ima željezariju d.o.o.,prodaja na veliko i malo,ja bih otvarala atelier(šivanje,izrada suvenira,vjenčića,ukrasnih kutija,torbica,nakita i sl.)

Pitanje:jel bi bilo bolje otvarati paušalni obrt ili da suprug proširi djelatnost pa da budem"grana" sa svojim atelierom?i znate li što moram sve napraviti za proširenje i cijenu?hvala puno

Puno(nemate dodatnih troškova ) bolje je da vam Suprug napravi - do - registraciju firme,da se unesu te djelatnosti ( bilježnik će vam nači broj - šifru djelatnosti ) to bi bila - Poslovna jedinica postoječe firme.
Trošak do - registracije je maksimalno - 1.500.kn

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija