Jump to content

Od kad se plaća alimentacija.


Kuvar

Preporučene objave

Poštovani.

Molio bih vas za jedan savjet.

Otisao sam od supruge s kojom imam dvoje malodobne djece.

Dobio sam poziv na socijalnu skrb i tu sam potpisao papire da cu placati alimentaciju mjesecno u iznosu od 2100kn.međutim kako su bili tako bezobrazni trazili su vise novca ja nisam pristao nego sam otisao.zanima me jeli sud odreduje alimentaciju ili socijalna skrb.bez obzira sto jos nije doslo do suda ja je placam mjesecno 2000kn.

Isto tako me zanima ako djetetu kupim garderobe ili sl.dali se to konta u taj novac.

Hvala na razumijevanju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , Kuvar je napisao:

Otisao sam od supruge s kojom imam dvoje malodobne djece

Koliko djeca imaju godina?

prije 12 sati , Kuvar je napisao:

Dobio sam poziv na socijalnu skrb i tu sam potpisao papire da cu placati alimentaciju mjesecno u iznosu od 2100kn.

Što ste točno potpisali, kakve ˝papire˝?

prije 12 sati , Kuvar je napisao:

međutim kako su bili tako bezobrazni trazili su vise novca ja nisam pristao nego sam otisao.

Ako je došlo dogovora i potpisivanja, zašto su tražili više?

prije 12 sati , Kuvar je napisao:

zanima me jeli sud odreduje alimentaciju ili socijalna skrb.bez obzira sto jos nije doslo do suda ja je placam mjesecno 2000kn.

Konačnu odluku donosi sud.

prije 12 sati , Kuvar je napisao:

Isto tako me zanima ako djetetu kupim garderobe ili sl.dali se to konta u taj novac.

Svi oblici davanja izvan uplaćene alimentacije smatraju se isključivo Vašim darom i nikako ne mogu imati učinak na način da se umanji Vaša mjesečna obveza na ime alimentacije.

prije 12 sati , Kuvar je napisao:

trazili su vise novca ja nisam pristao

Pri određivanju visine alimentacije sud se pridržava Odluke o minimalnim novčanim iznosima potrebnim za mjesečno uzdržavanje djeteta i Odluke o tablici o prosječnim potrebama maloljetnog djeteta

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija