Jump to content

premještaj -lokalna uprava


anonimno

Preporučene objave

Molim savjet !

Priča ide ovako:

Djelatnica jednog od naših odjela dala je otkaz. Nakon njenog otkaza , zbog povećanog opsega poslova pojedini djelatnici istog odijela dobili su stimulaciju na plaću .Kako sam udovoljavala uvjetima stručne spreme i ostale uvjete, zatražila sam od poslodavca da me rasporedi na to radno mjesto, jer sam radila na radnom mjestu niže spreme od moje. O tome sam dobila rješenje, koje je postalo i pravomoćno. Nakon mjesec dana , promjenom poslodavca, dobivam rješenje kojim me se premješta na druge poslove unutar spreme i pod istim uvjetima , jer trenutno nema potrebe za obavljanjem poslova radnog mjesta na koje sam raspoređena ( radno mjesto nije ukinuto), na poslove djelatnice koja je na porodnom dopustu, do njenog povratka sa porodnog dopusta. Nakon dva dana dobivam rješenje kojim se poništava prvo rješenje kojim se raspoređena na prvo radno mjesto, jer nema potrebe za obavljanjem tih poslova. Ispada da nakon dolaska djelatnice s porodnog dopusta ostajem neraspoređena.

Imam mogućnost prigovora poslodavcu.

Napominjem da radno mjesto nije ukinuto, niti je ukinuta stimulacija pojedincima , zbog povećanog opsega poslova.

Što raditi???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija