Jump to content

Iznenada odblokirani svi računi, a veliki dug i dalje postoj


Profesor11

Preporučene objave

Molim vas za pojašnjenje i pomoć oko blokade i deblokade računa.
Naime, imam dosta veliku blokadu (200.000,00kn) na više mjesta i svaki mjesec poslodavac uplaćuje cca 1000kn eos matrixu direktno i isti iznos drugoj agenciji za potraživanje također direktno... U blokadi sam neprekidno od 2016.godine.. 
7.rujna. mi je došla obavijest na e građani da su svi računi deblokirani... i to je istina, te se ja pitam u čemu je kvaka? guglao sam i vidio da se radi članku 12... na specifikaciji na e blokade na svim stavkama duga stoji sljedeće,
a u nastavku navodim primjer jedne stavke:
: Naziv ovrhovoditelja/primatelja sredstava: Financijska agencija Iznos duga: 65,00 Vrsta duga: naknada t.s.16.1.1. Primjedba: nemogućnost izvršenja temeljem čl.12.ZPONS-a ....
 
sumnjam da ce se dug oprostit, pa ne znam što mi je sada činit, da li da i dalje primam plaću na zasticeni racun, s obzirom na to da su racuni odblokirani?
 
I zanima me zašto poslodavac uplaćuje agencijama za naplatu, a ne meni na tekući račun kao što su to činili poslodavci prije ovoga, da li je to legalno?
 
Puno hvala.
 
 
 
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 11 minuta, Profesor11 je napisao:

pa ne znam što mi je sada činit, da li da i dalje primam plaću na zasticeni racun, s obzirom na to da su racuni odblokirani?

Možete, mada ovi ovrhovoditelji sada ne bi smjeli ponovno pokušati ovrhu preko FINA-e.

prije 12 minuta, Profesor11 je napisao:

I zanima me zašto poslodavac uplaćuje agencijama za naplatu, a ne meni na tekući račun kao što su to činili poslodavci prije ovoga, da li je to legalno?

To ćete morati pitati poslodavca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija