Jump to content

Prometna nezgoda mociklista


mrksbrajo

Preporučene objave

Pozdrav svima najprije odličan ste forum i cijenim sve što radite!

Naime, vozio sam motocikl nedavno u svojoj prometnoj traci u okviru ograničenja brzine kretanja (60khm).

Cesta je imala punu traku i ja sam se kretao pravo i preko puta iz suprotnog smjera osobni automobil prelazi punu traku, ulazi i moju putanju i udara me bočno na motociklu.

Znači apsolutno je u krivo kao što je policija i potvrdila u potvrdi prometne nezgode.

Oboje smo imali 0.00 promila, čovjek je priznao da je sijekao punu traku i da me nije vidio.

Motoru mi je proglašena totalna šteta, a ja sam zadobio kako su na hitnoj pomoći zaključili lakše ozljede podkoljenice, ramena i podlaktice.

Iako sam zadobio veliki hematon na području podkoljenice zbog kojeg sam bio 7 dana doslovno nepokretan a kasnje i 12 dana na štakama, to su mi napisali kao lakšu ozljedu ali ok.

Kad sam malo došao sebi, otovorio sam bolovanje, dobio uputnice za rtg, 30 dana fizikalne terapije i razgovor s psihologom zbog zadobivenog stresa.

Uzeo sam si odvjetnika jer imam materijali štetu osim totalne štete motora(koja je proglašena) u nekim osobnim stvarima(ogrebotine sata i napuknuće stakla mobitela i osobne garderobe koju sam imao na sebi).

Nadalje odvjetnik mi savjetuje da odem i na razgovor kod psihijatra, o čemu se još razmišljam i to je jedno od mojih pitanja tu za vas.

Ima li potrebe/smisla ici kod psihijatra ako sam vec bio kod psihologa?

Koliko inače traje rješavanje ovih slučajeva?

Može li se opce u našoj državi očekivat kakva solidna naknada za dobivenu štetu?

 

uređeno: od Borbena7
Naslov - velika slova
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Prometna nezgoda mociklista

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija