Jump to content

Prijava za seksualno uznemiravanje


Dalmatinac323

Preporučene objave

Pozdrav jedna interesantna tema od mene za komentiranje. Saznao sam da sam dobio kaznenu prijavu od roditelja djevojke za seksualno uznemiravanje.  Trenutno imam 21 godinu. I nisam u hrvatskoj. Kazu da sam seksualno uznemiravao curicu od 6 godina kada sam imao 13 godina. E sad ja znam da se to nije dogodilo ali ne znam zbog cega se to sad dogadja kako nije ranije itd.  Moze li mi neko reci sto me ceka pri povratku u RH kakva je procedura i imali ova prijava ikakvog smisla obzirom da je sama po sebi za mene besmislena. Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Dalmatinac323 je napisao:

Takodjer može li ovo biti utuživo kao kleveta?

Ne.

prije 4 sati , Dalmatinac323 je napisao:

Saznao sam da sam dobio kaznenu prijavu od roditelja djevojke za seksualno uznemiravanje.  Trenutno imam 21 godinu. I nisam u hrvatskoj. Kazu da sam seksualno uznemiravao curicu od 6 godina kada sam imao 13 godina. E sad ja znam da se to nije dogodilo ali ne znam zbog cega se to sad dogadja kako nije ranije itd.

Ništa neobično za seksualna kaznena djela. Treba vremena da se žrtva nekome povjeri, pa da se odluči prijaviti itd.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne?  Znači svako može blatiti svačije ime bez dokaza? 

 

Žrtvi je potrebno vremena to je istina a što ako navodna žrtva laže i izmišlja uz pritisak roditelja?  Koji su dokazi za to? Ne postoji nikakva zabilježena komunikacija između osuminječenog i navodne žrtve  niti bliskost. Potpuna neistina i laž. Po tome bi svako mogao svakoga optužiti ali kako dokazati krivnju? Kad krivnja nepostoji? Ako ne postoji krivnja onda bi se po sili logike to trebalo voditi kao kleveta ne?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija