Jump to content

Kredit u Otp banci


Lucija Brlek

Preporučene objave

Postovani

Zanima me koliko traje obrada kredita u otp banci? Gotovinski kredit je pitanju manje od 100 tis kuna

Jasno mi je da bankarica nebi slala kredit da misli da nece biti odobren ali me zanima ako se ko susreo da mu je kredit bio odbijen? Koji je bio razlog? 

Uglavnom imam obrt koji posluje vise od 2 godine, sva dokumentacija je predana, nemam minusa, kreditnih kartica. Nikad nisam bila blokirana ni privatno ni poslovno, imam kredit kod njih koji bi zatvorila ovim kreditom koji sam predala.

Nikad nisam kasnila sa otplatom kredita, i naravno nemam duga prema poreznoj upravi

Jedino sto me muci je imam jednu brzu pozajmicu isplacenu na svoj racun, dali bi mozda to mogao biti razlog da me odbiju? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 19 sati , Lucija Brlek je napisao:

Postovani

Zanima me koliko traje obrada kredita u otp banci? Gotovinski kredit je pitanju manje od 100 tis kuna

Jasno mi je da bankarica nebi slala kredit da misli da nece biti odobren ali me zanima ako se ko susreo da mu je kredit bio odbijen? Koji je bio razlog? 

Uglavnom imam obrt koji posluje vise od 2 godine, sva dokumentacija je predana, nemam minusa, kreditnih kartica. Nikad nisam bila blokirana ni privatno ni poslovno, imam kredit kod njih koji bi zatvorila ovim kreditom koji sam predala.

Nikad nisam kasnila sa otplatom kredita, i naravno nemam duga prema poreznoj upravi

Jedino sto me muci je imam jednu brzu pozajmicu isplacenu na svoj racun, dali bi mozda to mogao biti razlog da me odbiju? 

Vrijeme za realizaciju kredita možete saznati u Banci.
Glavni uvjeti za ostvarenje kredita :
1. Garancija banci za osiguranje povrata kredita ( zadužnica - osiguranje u određenoj os. kući - hipoteka - fiducija - ovisi o iznosu)
2. Uredno poslovanje.
3. Prihod po računu - dovoljno fin. sredstava za otplatu rate kredita - npr. - rata kredita - 3.000.kn - u poreznom rješenju
oporezovana dobit obrta u 3 prošle godine - u zadnjoj poslovnoj godini bi morali imati minimalno - 50.000.kn čiste zarade.
( izračun je rađen na osnovu  mjesečne rate kredita od 3.000.kn - jer niste napisali na koji rok bi isti uzeli - glavna stvar je u
mogućnosti otplate kredita a da isti ne ugrozi vaše poslovanje )

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija