Jump to content

shit..


sofija

Preporučene objave

Draga Sofija, i ja sam u identičnoj situaciji kao i ti.

Za mjesec i pol trebam roditi tako da se raspitujem na sve strane što i kako.

Kakav god on bio,pokazivao zanimanje ili ne , ima prava zakonska na vidanje bebe.

Ja sam u početku bila ogorčena i povrijeđena i željela sam na sve načine iskopati nekakav zakon ili slično po kojem ću mu zabraniti kontakte i sve u vezi bebe,ali s vremenom kad stanes na noge i povrijedenost prode shvatis da beba treba oca, ma kakav god on bio.

Mozda odnosi medu vama ne funkcioniraju i on sad ne pokazuje interes za bebu,ali ti ne znas kakav ce on biti kad se beba rodi, pa bi ti ja savjetovala dane branis ocuda vida bebu i prepustis djetetu da samo odluci jel joj odgovara njegovo društvo ili ne.

Ja znam da ti je jako teško to sve, kroz sve sam ja to prošlo i vjeruj znam kako ti je, ali na zalost to je život.

Ja sam ti isla kod socijalne radnice na razgovor da vidim sto me sve ceka kad se beba rodi, i sad znam da moram ici na Općinski sud di cu podnijeti zahtjev za skrbnistvo ( to i ti svakako moras ) i di ce ujedno odrediti visinu alimentacije a i njegovo vidanje bebe.

Kad je beba mala,on ce je moci vidati samo uz tvoje prisustvo tako da mislim da ce mu to biti dovoljna kazna za sve.

Ako ti bilo sta treba, reci pa mozda mogu jos pomoci, raspitati se ili slično....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

svaka ti cast trazit ce alimentaciju a neces mu dati da vidja dijete pametno pa tako ces i dobit alimentaciju evo ti moje iskustvo redovno placam bivsa mi na sve nacine pokusala zabraniti pristup djetetu ali kad sam reko da bi novci mogli kasniti omeksala je puno a i tvom dijtu ce biti puno bolje ako mu budes davala da vidja djete bez obzira na dob sem ako ne bude sisalo pa mu ti budes trebala svaka 2 sata i ogradi se mrznje prema ocu djeteta jer je to emocinalno zapostavljnje djeteta ( sem ako ne mislis da bi mogo lose djelovati na djiíete u sto sumnjam akom je normalan) jer otac djetu treba a tebi njegova financiska pomoc.

sofija je napisao:

Draga Inja,

puno ti hvala na tvom odgovoru i podrsci!sad je tesko,kao sto i sama znas ali istina,sve se moze promijeniti u sekundi....

sretno!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija