Jump to content

Eos Matrix uplate


Malicka234

Preporučene objave

Poštovani,

Imam pitanje vezano uz dugovanje i shodno tome ovrsi.

Naime, u banci sam prije par godina dignula nenamjenski kredit. 2020 sam dobila otkaz i nisam bila u mogucnosti podmirivati ratu te je banka pokrenula postupak ovrhe i na kraju dug prodala Eos Matrixu. Kako su ovrhe ponovno krenule u 10/2020, a ja sam se u meduvremenu zaposlila, tako su mi se po ovrsi krenuli skidati odredeni iznosi i sve je bilo u redu. Međutim, u lipnju 2021 mom poslodavcu je doslo NESTO od Eos Matrixa (ne znam tocno sto jer mi nikada nisu pokazali) i od tada mi poslodavac direktno skida 1/4 place s racuna u korist Eos Matrixa. Par mjeseci nisam nista radila po tom pitanju, medutim, iz zmatizelje sam na e blokade otisla pogledati trenutno stanje ovrhe i sokiram se. Ne samo da se iznos nije smanjio nego se povecao preko 3000 kn. Inace, iznos je bio 81000 a sada je skocio na vise od 84 000 kn. Cisto racunice radi, mjesecno mi se skida 1700 kn s place u korist eos matrixa. Moje pitanje je: gdje taj novac ide, zasto nije evidentiran u Fini i je li ovo uopce legalno? Sto da radim sada? Meni na platnoj listi uredno pise: Kredit Eos Matrix svaki mjesec. Koga da primim za vrat? 

 

Unaprijed zahvaljujem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija