Jump to content

Pravni savjetnik kao dopunksi posao - aiiiiii !


anonimno

Preporučene objave

Pozdrav i tebi Xsara !

 

Ali, gle, nek ovaj topic ipak ostane otvoren za mišljenje Anonimnog koji je postavio pitanje o pravnom savjetništvu. Dozvolimo mu neka ostane Anoniman i neka na kraju kaže (ako hoće) da li je zapravo shvatio bit problema, a to je, da na pravno savjetništvo u bilo kojem obliku kao dodatnoj djelatnosti može zaboraviti ako nije dipl. iur. sa ostalim potrebnim obavljenim aktivnostima za obavljanje takve vrste posla.

 

Vrijedi ?

 

To što je on dobio već odgovore ne znači da znamo i njegovo mišljenje.

 

Ja mogu biti budan cijelu noć ako triba ... a ti ?

 

 

:couple:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije nesanica nego želja da čujem konačno mišljenje čovjeka koji nema pravni fakultet a ćeli biti pravni savjetnik. To je sve. Ako mu ograničiš ulazak na način da se mora registrirati (možda i jest registriran ali je pitanje stavio Anonimno), nećemo znati nikad da li samo zbog toga više ništa ne želi reći.

 

Ja sam uvijek za zezanciju, samo ne volim ostati bez odgovora. Slažem se da si pametnija te si zato popustila, a ja ću slijediti tvoj primjer i neću dizati ovaj post na prvo mjesto samo zato da bude tamo. Ako čovjek hoće ostaviti svoj komentar, neka ga ostavi, ako ne, za pet dana briši ovaj post.

 

:couple:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija