Jump to content

Diskriminacija pri zapošljavanju


Rantude

Preporučene objave

  • 7 mjeseci kasnije...

Ja sam diskrimirana na poslu uz toliko glupu rečenice ravnateljice kako ja koja imam ratni PTSP, a u firmi i to još gradskoj radim već petnaest godina. Dotična je došla nedavno sa mnom na radgovor i bez ikakvih povoda ili ne znam što joj je bilo u glavi izjavila kako ja kao osoba koja ima ratni PTSP ne može raditi s djecom što je suludo. Rasptitala sam se svugdje i to nigdje zakonski ne postoji. Obratila sam se pučkoj pravobraniteljici i ona je tamo pronašla da se radi o teškoj diskriminaciji. Imam sve te mailove, od Ministarstva bramitalja, pa do nje. Ja ovakvu uvredu jednostavno ne mogu zaboraviti, pa mi je sugerinano da nađem odvjetnika koji bi taj prosec bio dignut na sudsku instancu jer je želim tužiti zbog toga jer me svojom izjavom bacila u još veći PTSP nego što je do tada postojao. Stoga moilm da mi se javi neki odvjetnik koji s diskriminacijom ima iskustva. Molim da mi se svakako javi, jer sam terenutno na bolovanju, pa imam itekako bojazan da ovo što se događa ne prijeđe u mobbing (iako je već krenulo), a ja ne znam što će se dalje događati. Imam sve te papire i iz ministarstva i pučke pravobraniteljice, pa ću ih vrlo rado poslati onome tko je spreman preuzeto tako nešto. Hvala.

uređeno: od Sandra HOS
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija