Jump to content

Plaćanje podstanarstva (depozit ili polog)


Veliki gložac

Preporučene objave

Poštovani !

Kontaktirao sam jednog stanodavca za najam o jednokrevetnoj sobi u njegovom stanu. On to u oglasu nije naveo, ali je meni rekao da se treba platiti depozit, odnosno polog. Sad ja ne znam da li bi mu pri useljenju u unajmljenu sobu uz depozit, odmah morao i platiti mjesečnu ratu. Dakle uz depozit od 1000 kuna odmah i mjesečnu ratu od još 1000 kuna što je meni za moja primanja previše ili bih mu morao pri useljenju platiti samo depozit, a nakon mjesec dana ratu od 1000 kuna. Interesantno je da u oglasu ne stoji da se traži depozit (polog). 

Unaprijed Hvala !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Veliki gložac je napisao:

Dakle uz depozit od 1000 kuna odmah i mjesečnu ratu od još 1000 kuna što je meni za moja primanja previše ili bih mu morao pri useljenju platiti samo depozit, a nakon mjesec dana ratu od 1000 kuna.

sve je to stvar dogovora,odnosno uvjeta koji postavi stanodavac,ali velika večina iznajmljuje po principu depozit (polog) i rata na početku mjeseca....tako da moraš u principu kako si i naveo platiti odmah 2000kn...jedino ako on kaže da najam plaćaš mjesec dana kasnije...moraš ga pitati,ali se nemoj iznenaditi da bude kako sam napisao jer to ne bi bilo ništa čudno...

uređeno: od Mister-X
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija